VShape Face

Anasayfa / VShape Face

Vshape Face Yüz İnceltme

Estetik konusuna önem veren bütün bireyler çeşitli operasyonlardan tercih ederler. Bunlar arasında yüz inceltme seçeneği yer alır. Bu işlemlerin kaliteli bir estetik ya da güzellik merkezi tarafından ve ünlü estetisyenler tarafından dikkatli bir şekilde yapılması gereklidir. Yüz inceltme işleminde kullanılan kaliteli teknikler arasında masseter vardır.

Bu işlem sayesinde incecik yüz hatlarına sahip olunur. İncecik bir yüz ifadesine sahip olmak isteyenler bu teknikten destek alabilirler. İnce yanaklarla görsel açıdan da zarif görünmek her zaman mümkündür. Ancak bu işlemlerin profesyonel merkezler tarafından uzman hekim eşliğinde yapılması önem arz eden bir detaydır. Bu tarz merkezlerde jawline dolgu işlemi de kaliteli tekniklerle yapılır.

İnce Yüz Hatlarına Sahip Olmak İsteyenler

Özellikle bayanlar karşı cinsi etkilemek için estetik duruşa her zaman önem verirler. İnce yüz hatlarına sahip olmak isteyen bayanlar da yüz inceltme işlemine ihtiyaç duyar. Bu kapsamda kaliteli estetik merkezleri seanslar halinde bu işlemi gerçekleştirir.

Bu tarz önemli ve dikkat gerektiren işlemlerin steril ortamlarda yapılması enfeksiyon riskini minimum seviyeye düşürür. Bu bakımdan yüz inceltme operasyonu yaptırmadan önce klinik hakkında geniş bazlı araştırma yapılması önem arz eden bir detayı ortaya koyar. Günümüzde ameliyat ve operasyon yapılmadan yüz inceltme teknikleri vardır. Yüz üzerine uygulanan hareketler sayesinde surat daha ince bir ifadeye bürünebilir. 

İnce ve Estetik Yüz Şekli

Yukarıda da belirtildiği üzere bütün insanlar ince ve estetik bir yüz şekline sahip olmak isterler. Bu kapsamda yüz inceltme işlemi yapılabilir. Yüz inceltme konusunda dikkat çeken diğer bir faktör gıdı lipoliz işlemidir. Bu tarz işlemler birbirleri ile bağlantısı olan işlemlerdir. Gıdı lipoliz işlemi ile daha fit bir gıdı görünümü ortaya çıkar.

İnce ve estetik yüz şekline sahip olmak isteyenler bu alanda çalışmalar yapan merkezlerden en iyi desteği alabilirler. Bu branşta kaliteli uygulamalar yapan merkezler ve kliniklerden destek istenebilir. Ancak en iyi şekilde araştırma yapılması gereklidir. Aynı zamanda yüz inceltme ile ilgili yapılması gereken hareketlerde yapılarak incecik bir surat yapısına sahip olmak mümkündür.

Yüz İnceltme Teknikleri

Özellikle bayanların korkulu rüyası haline gelen dolgun ve şişman yüzler için yüz inceltme teknikleri vardır. Bu teknikler arasında ulthera tekniği zayıf yüz şeklinde en etkili yöntemdir. Bu yöntem kesinlikle ameliyatsız bir sistemi oluşturur. Basit ve pratik hareketler düzenli periyotlarla yapıldığında çok başarılı sonuçların olduğu kanıtlanmıştır.

Ameliyatsız olan bu yöntemde en iyi egzersizler yapılarak incecik yüz hatlarına sahip olmak mümkündür. Yüz inceltme teknikleri genel anlamda bu şekildedir. Kişiler kendilerine uygun olan teknikleri uygulayarak yüz inceltme işlemini yapabilirler. Yüz hatlarından kilo verilerek de yüz incelebilir. Bayanlar yüz inceltme işlemlerinden destek alarak daha estetik bir duruşa sahip olur.

İnce Yüz Hatları İçin 

Bütün insanlar estetik bir görünümde olmak isterler. İnce yüz hatlarına sahip olmak isteyenler yüz inceltme tekniklerinden faydalanırlar. Bu teknikler arasında bişektomi yöntemi etkili sonuçlar ortaya koyar. Bişektomi metodunda yanak içerisine inceltici dolgu kesecikleri eklenir. Bu cerrahi anlamda yüz inceltme operasyonu ismi ile de bilinir.

Yapılacak olan bu işlem için uzman bir hekimden destek alınması gereklidir. Yüzün daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlayan bu yöntemin sonuçları bilimsel anlamda kanıtlanmıştır. Başarılı sonuçlar ortaya koyan bişektomi uygulamasının herhangi bir yan etkisi yoktur. Bay ve bayan bireyler bu tarz yüz inceltme yöntemi ile kusursuz yüz hatlarına sahip olurlar. 

Dr. ŞULE ŞAKRAK

Bizi takip Edin

Sosyal Medya

Linkler