Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Dr. Şule Güçlü Şakrak

Mezoterapi ve Medikal Estetik Hekimi

2001 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup ,Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Aile hekimliği ,Medipol Üniversitesi Mezoterapi hekimliği ,Mestder Başlangıç -Orta -İleri Seviye Dolgu ve Botox Uygulama ,Mestder Kadavra kursu eğitimi aldım. 

İtalya Camerino Üniversitesinde 2. derece tezli Medikal Estetik master programından onur derecesi ile mezun oldum.

  1. yıl Tez konum Üst Yüz Botulunim toxin uygulamaları

  2. yıl Bitirme tez konum Antiaging Mezoterapi Uygulamaları

 2018 yılından beri Dr. Tamer Şakrak Clinic ‘de hizmet vermekteyim.

Üye olduğum dernek ve birlikler;

1-Türk Tabipler Birliği

2-Medikal Estetik Tıp Derneği (MESTDER)

3-Mezoterapi Derneği (MEZODER)

Klinik Yorumlarımız

sara baharisara bahari
14:38 12 Apr 23
Betül SipahiogluBetül Sipahioglu
20:16 07 Mar 23
Bilgi ve tecrübesine güvendiğim sevgili doktorum.İnsanlari onemsemesi,onları dinlemesi ve yapılacak uygulamaları doğru yönlendirmesi konusunda çok iyi bir hekim aynı zamanda çok iyi bir insan
Dr SeyyahDr Seyyah
17:37 07 Mar 23
Ben ve eşim profesyonel bir ekip ile en kaliteli ürünlerin kullanıldığı işlemler sonucu fazlasıyla tatminkar sonuçlar aldık.Gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz.
okan günaşokan günaş
14:23 07 Mar 23
Melis AzdamurMelis Azdamur
22:13 10 Nov 21
Doktor Şule Hanıma sivilce ve leke problemim için gittim. Kendisi ilk görüşmemizden itibaren gerçekçi, ilgili ve açıklayıcı yaklaştı. Mezoterapi, altın iğne, dermapen, karbon peeling, lazer gibi bir çok etkili işlem uygulamasından sonra problemimi giderdi. Tedavi sonrası süreçte de her zaman destekleyici ve ilgili yaklaşımı ile bu süreci atlatmamda yanımda oldu. Kendisine ve güzel ekibine tüm ilgi, destek ve profesyonellikleri için çok teşekkür ederim. Benimle benzer sorunları yaşan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. 🙂
Azime AzdamurAzime Azdamur
16:02 10 Nov 21
Dr.Şule hanıma siz sorununuzu anlatın.O da size nedenlerini,ne yapılabileceğini,nasıl uygulamaların olabileceğini,sonuçlarını detaylı bir şekilde anlatsın.Güleryüzü,bilgisi, cana yakınlığı size verdiği güven kendinizin emin ellerde olduğunuzu hissettiriyor.Banada saç mezoterapisi uyguladı.Sonuç tam da anlattığı gibi mükemmel.Beni çok mutlu etti.Dr.şule hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Güvenebileceğiniz ,işlemlerde titizlik ve iyi sonuçlar istiyorsanız doğru adres .
js_loader

Rakamlarla Biz

Uzmanlık 100%
Memnuniyet 100%
Kalite 100%

Dr. ŞULE ŞAKRAK

Bizi takip Edin

Sosyal Medya

Linkler