Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme işleminde deri, deri altı yağ katmanı ve kas tabakasının üçünün birarada etkilendiği bir işlemdir.

Radyofrekans dalgaları ile yağ doku ısınıp parçalanır ve erir.

Kas uyarımı ile kasılma ve dinamik kas aktivitesi sağlanır.

Kollajen lifler uyarılır. Ciltte uzun süreli kalıcı bir sıkılaşma sağlanır .

 

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Maximus TriLipo uygulaması vücut şekillendirme ve deri sıkılaştırma seçeneklerinden en yenisidir. Deri kas ve yağ dokusunun üçünü  birden etkileyebilen başlıklarla istenilen bölgeye dairesel hareketlerle uygulama yapılır. Uygulama bölgesine maximum 30 dakika işlem yapılır. İşlem esnasında sıcaklık hissedilir ağrılı bir işlem değildir. 6-8 seans işlem yapıldığında etkin sonuçlara ulaşılır. Hasta memnuniyeti en yüksek uygulamalardandır.Günlük hayattan alıkoymayan, tüm cilt tiplerinde uygulanabilirliği olan bir işlemdir.

 

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme ile vücutta Neler Değişir?

Maximus trilipo ile bölgesel inceleme işlemiyle deride sıkılaşma oluşur. Portakal kabuğu görünümünde belirgin azalma gerçekleşir. Uygulama bölgesindeki  çatlak izlerinde yüzeyselleşme meydana gelir.

 

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme Güvenli Midir?

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme uzman ellerde son derece güvenli bir uygulamadır. Uygulama yağ yıkkmına neden olduğu için uygulama sonrası bol su tüketimi ve yarım saatlik hafif yürüyüş yağın vücuttan atılmasına katkı sağlayacaktır.

 

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme ile zayıflatır mı ?

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme lipodistrofi dediğimiz yapısal bölgesel yağ birikimi selülit gibi durumlar kullanılır. 6-8 seansta çok güzel sonuçlar elde edilebilir. Maximus Trilipo ile ciltte sıkılaşma, bölgesel incelme ,selülit görünümünde azalma , çatlak izleyince azalma sağlanır.

 

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme ne kadar sürer?

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme 1 veya 2 hafta aralıklarla uygulanır. 2-3 ay gibi bir sürede bölgesel incelme sıkılaşma ciltte pürüzsüz görüntü sağlanabilir.

 

Hangi durumlarda Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme uygulanır?

Maximus Trilipo uygulaması ;

bölgesel hedefe yönelik yağ azaltımı istenen kişilerde, lipodistrofisi olan kişilerde, selülitlerde azalma istenildiğinde , ciltte gerginleştirme ve sıkılaştırma istenildiğinde , kas tonusunda artış ve sıkılaşma istenildiğinde , çatlak problemi olan kişilerde ve vücuttan toksin atılımının düzenlenmesi istenildiğinde

uygulanabilir.

 

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme kimlere uygulanır?

Maximus Trilipo bölgesel kilo problemi olan selülit problemi olan ciltte gevşeklik sorunu olan çatlak şikayeti olan kadın erkek herkese uygulanabilir.

 

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme yaptıran ünlüler?

 

Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme fiyatları?

Maximus Trilipo uygulamasının seans ücretleri 500-1000 Tl arasındadır.

 

Sık Sorulan Sorular

1-Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme ağrılı bir uygulama mıdır?

Ağrısız , rahatsızlık vermeyen, konforlu bir işlemdir. Günlük aktivitelerinize hemen devam edebilirsiniz ve iyileşme süresi yoktur. Her mevsim yapılabilir.

 

2-Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme kaç seans yapılmalıdır?

İyi ve kalıcı bir sonuca ulaşmak için 7-15 gün ara ile seanslar yapılır ve 4-8 seans uygulama ile etkin sonuçlar elde edilebilir.

 

3-Maximus Trilipo ile Bölgesel İncelme seans uygulaması ne kadar sürer?

Uygulama yapılacak bölge genişliğine göre en az 15 dakika ile 30 dakika arası uygulama yapılır. Birden fazla bölgeye uygulama yapılacaksa  göbek kalça bacak gibi süre artabilir.