7KLifting ile Yüz Gençleştirme

Anasayfa / Aquashine BTX-BR-PTX

7KLifting ile Yüz Gençleştirme

7KLifting ile Yüz Gençleştirme son dönemlerin en popüler uygulamalarındandır.

Cerrahisiz medikal estetik işlemler günümüzde en çok tercih edilen antiaging uygulamaları arasındadır. Mezoterapi ile sarkma bulgularını azaltma işlemleri de bunların en popülerleri arasındadır elbette.

7KLifting ile Yüz Gençleştirme yüzdeki özel 7 noktaya ,zengin içerikli mezoterapi kokteylinin enjekte edilmesi ile lifting yani kaldırma etkisinin sağlanması, dokuda sıkılaşmanın meydana gelmesidir. Yaşlanma bulgularının tedavi edilmesine katkı sağlayan 7KLifting solüsyonu, ciltte parlama sıkılaşma gözeneklerde daralma ve ışıltı sağlar.Beraberinde sarkma bulgularının azalmasına katkı yaparak yüzün altın orana yaklaşmasına olanak verir.

7KLifting ile Yüz Gençleştirmede kullanılan solüsyon nedir?

7KLifting solüsyonu iki farklı molekül büyüklüğünde çapraz bağsız yüksek yoğunlukta hyaluronik asit, DMAE, organik silisyum ve aminoasitler içeren zengin bir üründür.

 

7KLifting ile Yüz Gençleştirme neden uygulanır?

7KLifting ile Yüz Gençleştirme zaman ile cildimizde kollajen kaybı yaşanmaktadır. 7KLifting ile hücrelerde fibroblast uyarımı sağlanır ve yeni sağlıklı elastin ve kollajen fibril’lerin oluşması ve onarılması tetiklenir.Cilt altı dokularda yenilenme ve iyileşme sağlanır. Cilt güçlenir ve erken dönemde yıpranma bulguları geriler.

 

7KLifting ile Yüz Gençleştirme nasıl uygulanır?

7KLifting ile Yüz Gençleştirme cildin orta tabakasına ve sarkma bulgularının azalmasına katkı sağlayan 7 özel asıcı bağ doku bölgelerine uygulanır. Cildi besleyen alanlara yapılan nokta atışı uygulama ile çok daha etkili ve kalıcı bir tedavi yapılmış olur.

 

7KLifting ile Yüz Gençleştirme niçin uygulanmalıdır?

7KLifting ile Yüz Gençleştirme ciltte yaşlanma bulgularını engellemek , kollajen mekanizmasını özel içerikle uyararak tetiklenmesini sağlayarak cildin sıkılaşmasını sağlamak ve antiaging amaçlı yapılır.

 

7KLifting ile Yüz Gençleştirme kimlere uygulanabilir?

7KLifting ile Yüz Gençleştirme 25 yaşından sonra ciltte kollajen kaybı başladığından dolayı dileyen kadın erkek herkese yapılabilir. Ortalama 3 seans uygulanan bu işlemin etkinliğinin devamı için 6 ayda bir hatırlatma yapılmasını ,dokunun bu özel solüsyon ile beslenmesini öneriyoruz.

 

7KLifting ile Yüz Gençleştirmede nerede yapılır?

7KLifting ile Yüz Gençleştirme cilt içine enjeksiyon yöntemi ile yapılan bir uygulamadır. Bu tarz uygulamalar hekim uygulamasıdır. Konusunda uzman deneyimli hekimler tarafından yapılması işlemin etkinliğini güvenli yapılmasını sağlar. Uygulama sırasında ve sonrasında içinizin rahat olması için kendinizi ehil ellere emanet ediniz.

 

7KLifting ile Yüz Gençleştirme ne zaman yapılır?

7KLifting ile Yüz Gençleştirme yaz kış farketmeksizin 4 mevsim uygulanabilen bir tedavidir. Uygulama lokal anestezi kremi sonrası 15 dakika gibi kısa bir sürede yapılır. Ağrısız acısız bir işlemdir. İşlem sonrası sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz. Her işlem sonrası dediğimiz gibi daha sağlıklı ve bakımlı nir cilt için düzenli mezoterapi uygulaması ve güneş kremi kullanımı şarttır!

Dr. ŞULE ŞAKRAK

Bizi takip Edin

Sosyal Medya

Linkler