Jalupro V lift Super Hydro

Anasayfa / Jalupro V lift Super Hydro

Jalupro Vlift Superhydro Gençlik Aşısı

Zaman içinde yaşlanma sürecinden etkilenmeyi azaltmak, daha parlak daha sıkı daha dinç ve güzel bir cilde sahip olmak istiyorsak 25 li yaşlardan sonra küçük dokunuşlara ihtiyacımız var. Cilde uygun ev kozmetik ürünleriyle temiz bakılması, nemlendirilmesi herkesin yapabileceği uygulamalardır. Ancak biraz daha profesyonel dokunuşlara 25-30’lu yaşlardan sonra ihtiyaç duyarız.  Cilt tipine genetik yapısına ve sorunlarına göre en az yılda bir veya iki defa uygulama yapılmalıdır. Jalupro VLift Superhydro Gençlik aşısı fonksiyonel aminoasitlerin, cilt kalitesini destekleyen peptitlerin ve hyaluronik asitin özel bir formülle bir araya geldiği ,etkinliği yüksek ,çoğu hastada tek seansta gözle görülür etkiye sahip bir gençlik aşısıdır.

Jalupro VLift Superhydro kimlere uygulanır?

Cilt kalitesini desteklemek ve arttırmak isteyen , yüzde sarkma bulguları olanlarda hafif germe etkisi isteyen kişilerde tercih edilebilecek bir üründür. Uygulama tekniği sayesinde dolgu yaptırmak istemeyen ama yüzde germe etkisine ihtiyacı olanlarda kullanılabilecek bir üründür.

Jalupro VLift Superhydro kaç seans ve ne zaman uygulanır?

Çoğu hastada yılda bir seans uygulanması yeterlidir. Yaz kış farketmeksizin her ay uygulama yapılabilir. Yıpranmış ,yaşlanma sürecinden çok etkilenmiş ,sigara kullanan kişilerde  2-3 seans gerekebilir.

Jalupro VLift Superhydro nasıl uygulanır?

Öncelikle uygulanacak bölgeye lokal anestezi uygulanır ve 15-30 dakika beklenir. Sonrasında yüzde asıcı bağların olduğu 12 bölge ve çene ucuna toplamda 13 noktaya Jalupro VLift Superhydro uygulanır. İşlem toplamda 15 dakika sürer.

Jalupro VLift Superhydro nerede uygulanır?

Jalupro VLift Superhydro gençlik aşısı bir hekim uygulamasıdır ve medikal estetik uygulaması yapan hekimler tarafından uygulanabilir.

Pürüzsüz kadife gibi bir cilt istiyorsanız, zaman içinde yüzünüzde oluşan sarkma bulgularını bağ dokuyu uyararak azaltmak isterseniz Jalupro VLift Superhydro size uygun nir tedavi olabilir.

Son zamanlarda kliniğimize başvuran hastalarda en çok kullandığımız ve en güzel sonuçları elde ettiğimiz ürünlerdendir Jalupro VLift Superhydro.

Kliniğimize bekleriz…

Dr. ŞULE ŞAKRAK

Bizi takip Edin

Sosyal Medya

Linkler