Paris Işıltısı

Anasayfa / Paris Işıltısı

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı – NCTF135HA

Ne, neden, nasıl, nerede, ne zaman ve kim

Makyajsız dolaşmak ister misiniz?Kim istemez ki! Her gün makyaj yapmak göz çevresi morluklarını kapatıcı ile kapatmak hem uğraştırıcı hem doğallıktan uzak hem de tedavi edici değil. Artı zamanında tedavi edilmezse bazen kapatıcı ile kapatılamaz boyuta geliyor.

Şöyle Işıl Işıl bir cildiniz ve göz çevreniz olsa niye makyaj yapasınız ki ?

Paris Işıltısı NCTF135HA nedir?

Paris Işıltısı NCTF135HA ,içeriğindeki  60 farklı etken birlikte uyumla çalışır .

Paris Işıltısı NCTF135HA ne işe yarar?

Paris Işıltısı NCTF135HA içeriğindeki hyaluronik asitle dokunun nemlenmesine, vitaminler ile dokunun tamir depolarının dolmasına, aminoasit ve peptitlerle cilt kalitesinin onarılması ve yapılanmasına ve dolaşımın düzenlenmesine,antioksidanlarla oluşan toksik maddelerin uzaklaşmasına neden olur. Paris Işıltısı NCTF135HA cildi canlandırır,nemlendirir,günlük saldırılara karşı korur,ince çizgileri tamir eder,ciltteki elastikiyet kaybı oluşmasına izin vermez veya varsa onarır,yorgun görünen cilt ışıldar parlar, cilde doğal bir ton verir, hafif lekeleri ve cilt ton farklılıklarını tedavi eder .

 

Paris Işıltısı NCTF135HA nerede kullanılır?

Paris Işıltısı NCTF135HA yüz, boyun ,dekolte,eller ayaklar, göğüs bölgesi gibi cildimiz farklı alanlarında cilt kalitesinin desteklenmeye onarılmaya nemlenmeye direncinin arttırılmasına ihtiyacı varsa kullanılabilir.

 

Paris Işıltısı NCTF135HA nasıl uygulanır?

Paris Işıltısı ürüne özel geliştirilmiş nano uçlarla cilde uygulanır. Yapılan çalışmalarda bu nano uç ile uygulandığında cildin dermis  dediğimiz

ürünleri bırakmayı amaçladığımız katmanda %90-95 oranında yerleştiği , böylelikle tek seansta cildin ürüne doygunluğunun yükseldiği gösterilmiştir. Ve tabii ki nano uç o kadar incedir ki ağrısız acısız bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

 

Paris Işıltısı NCTF135HA ne zaman uygulanır?

Paris Işıltısı NCTF135HA yaz kış farketmeksizin her mevsim uygulanabilir. Uygulama sonrası bir hafta yoğun güneş koruyucusu kullanılması cildin hassas olduğu dönemde çok önemlidir.

 

Paris Işıltısı NCTF135HA kimlere uygulanabilir?

Paris Işıltısı NCTF135HA cildine bakım yapmak isteyen , cildim parlasın diyen , daha pürüzsüz bir cilt istiyorum diyen , cildim yıpranık görünüyor toparlansın istiyorum diyen, cildimde yon farkı var sürton olsun diyen kadın erkek herkese uygulanabilir.

Dr. ŞULE ŞAKRAK

Bizi takip Edin

Sosyal Medya

Linkler