Aynaya baktığınızda üzgün yorgun bir görüntünüz varsa, kaşınızın ucu düşükse 15 dakikalık bir işlemle çözüm bulabiliriz . Badem göz estetiği ile yorgun bakışlardan kurtulabilirsiniz. Estetik açıdan gözler en dikkat çeken organımızdır .

Yapısal olarak gözün dış kısmı düşük olabileceği gibi kaşın dış ⅓ dış kısmındaki kaslar mimik kasları ve çiğneme kasları ile birlikte zaman içinde esner ve sarkmaya müsait hale gelebilir. En pratik tedavi çözümü ip askı ile badem göz estetiği ve kaş kaldırma estetiğidir.

Tamamen organik, sonrasında kalıntı bırakmadan suya dönüşüp, doku tarafından emilen bir materyalden oluşan iplerle, lokal anestezi altında uygulanabilen badem göz estetiği etkili bir uygulamadır. Bu bölgede uygulanan iplerle istenilen göz dış veya kaş dış bölgesini daha sağlam olan şakaktaki saçlı bölgeye asıyoruz. Bir haftalık iyileşme süreci sonrası %85 iplerin dokuyla bütünleştiği ,1 ayda tam etkinin oturduğu, hastane koşulu gerektirmeyen klinikte yapılan küçük cerrahi bir işlemdir. İşlem sonrası hafif ödem küçük morluklar oluşsa da 7-10 günde tamamen iyileşiyor. Ağrısı sızısız çekik gözlere sahip olmak isterseniz badem göz estetiğini düşünebilirsiniz.

Hayalinizdeki hülyalı çekici dinç ve seksi bakışlara sahip gözlere ulaşmak mümkündür.

Göz çevresi ip askılama göz açısını ve kaş açısını genişlettiği için yorgun ve baygın bakışları dinç ve çekici hale getirir.

Son zamanlarda kliniğimize başvuran yerli yabancı hastaların en çok talep ettiği en pratik işlemlerin başında gelen badem göz estetiği ve kaş kaldırma estetiği beraberinde kısmen üst göz kapağı düşüklüğünü de azaltır . Yaşlanma sürecinde çoğu hastamızın ihtiyacı olan üst göz kapağı operasyonunu da bir süre öteler. Aslında bir işlemle birden fazla faydalanım elde edebilirsiniz.

Peki bu uygulamanın etkinliği nedir diye sorarsanız ; Kullanılan ipin muhteviyatına göre etkinlik değişir. 6 ay ile 5 yıl arası etkinlik süresi mevcuttur.

Biz kliniğimizde bu bölgede genel olarak 18 ay etkinliği olan ipleri tercih ediyoruz. 18 ay donunda tamamen suya dönüşüp dokudan uzaklaşan bu ipler ardında artık madde bırakmadığı için avantajlı ipler. Bu bölgede ağır bir dokuyu kaldırmadığı içinde bir paketle maksimum etkiyi elde edebiliyorsunuz. Maliyetleri de makul seviyelerde.

6Dstaraskı ipleri de tercih ettiğimiz iplerin başında geliyor.

Yaşınızın starı olabilir daha çekici dinç bakışlara sahip olabilirsiniz.