Hydrafacial tıbbi bir cilt bakımıdır.

Cildin üzerindeki ölü derilerin toparlandığı,buhar ve sıkma işlemi olmaksızın gözeneklerin vakum sistemi ile derinlemesine temizlendiği , led teknolojisi ile cildin ihtiyacı olan tıbbi ürünlerin cilde emdirildiği ve cildin geniş çaplı nemlendirildiği keyifli bir bakım şekildir.

 

Hydrafacial Nasıl Yapılır?

Hydrafacial 4 aşamalı bir tıbbi bakım şeklidir.

  1. Aşamada öncelikle dermabrasyon başlığı ile ölü derilerin temizlenmesi yapılır.
  2. Aşamada özel bir solüsyon uygulayarak cildin içindeki kirler ve yağ butonlarının yumuşaması ve temizlenebilir bir şekle gelmesi sağlanır.
  3. Aşamada kişiye özel başlıklarla vakum yardımıyla ciltteki kirler yağlar temizlenir.
  4. Aşamada cildin ihtiyacına göre nemlendirici ,leke solüsyonu, kırışık giderici , akne kurutucu,kollajeni uyarıcı tıbbi ürünler tatbik edilir ve ürüne uygun led başlıklar cilde uygulanarak cildin alt katmanlarına inmesi sağlanır.

Keyifle yapılabilecek en kaliteli cilt bakımıdır.

 

Hydrafacial ile Ciltte Neler Değişir?

Hydrafacial ile öncelikle cilt derinlemesine temizlenir. Buhar işlemi ve sıkma olmadığı için cildin gözenekleri hiç zarar görmez ve iz leke oluşumuna zemin hazırlamadan cilt temizlenir.

Akneli ciltte akne oluşumu ve izler azalır .

Cilt derinlemesine nemlenir.

Tekrarlayan uygulamalarda yüzeyel lekelerde azalma görülür.

Cilt üzerindeki minik çizgiler yüzeyselleriyle.

Sağlıkla temizlenen cilt güzrl oksijenlenir , güzel nemlendiği için ışıl ışıl  parlar.

 

Hydrafacial Güvenli Midir?

Hydrafacial ehil ellerde son derece güvenli bir işlemdir. Cilt bakımları içinde ürünlerin düzgün kullanılması şartıyla dokuya katkı sağlayan zarar vermeyen en kaliteli cilt bakımıdır.

 

Hydrafacial ile Cilt Temizlenir mi?

Hydrafacial ile cilt derinlemesine temizlenir ve parlar. Ölü derilerden kurtulur ,tüm gözeneklerin içi vakum başlıklarıyla temizlenir. Uygulanan tıbbi ürünlerle cilt nemlenir parlar kırışıklıkları azalır akneleri azalır ve lekeleri baskılanır.

 

Hydrafacial ne kadar sürer?

Hydrafacial kendinize ayırabileceğiniz keyifli bir 35 dakikadır. İşlem sonrasında gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz. Kızarıklık morluk şişlik gibi bir etkisi yoktur.

 

Hangi durumlarda Hydrafacial uygulanır?

Hydrafacial cilt bakımına ihtiyacı olan ,gözenekleri dolu, akneye meyilli,nemlenmeye ihtiyacı olan,antioksidan uyarımı ile kollajen desteğine ihtiyacı olan her cilde uygulanabilir.

 

Hydrafacial kimlere uygulanır?

Hydrafacial  ihtiyacı olan her yaş grubunda kadın ve erkeğe uygulanabilir.

 

Hydrafacial yaptıran ünlüler?

Çağla Şikel, Demet Akbağ, Demet Akalın Safiye Soyman gibi ünlüler cilt bakımına özen gösteren ünlülerdir.

 

Hydrafacial fiyatları?

İstanbulda Hydrafacial fiyatları  uygulanan ürünlere kullanılan makineye ve uygulayıcın yetkinliğine göre değişmektedir.500-1250 TL arasında fiyatlandırılır.

 

Sık Sorulan Sorular

1- Hydrafacial ile cildim parlar mı?

Hydrafacial ile temizlenmiş nemlenmiş cilt parlamaz mı kesinlikle parlar. Antioksidan etkisi ile pembeleşir cilt yönü dengelenir ve minik kırışıkları azalır.

 

2- Hydrafacial işlemi sonrası işe dönebilir miyim?

Hydrafacial işlemi  sonrası pırıl pırıl patlatan tertemiz cildinizle gündelik hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz . İşlem sonrası hafif pembelik oluşabilir ki yarım saatte cildiniz rahatlar.